Criadors Recomenats

Per llegir o descarregar

normativa club 2018 Pdf

Certificat lliurament dels cadells
per llegir o descarregar

certificat lliurament

Campdura  Afix 1036
Girona, España, 17070
Tlf 660 647 718
elenacolls@hotmail.com
http://www.campdura.com
Espinavessa  Afix 1416
Espinavessa E
Agusti Tonietti
Tlf 629 316 362
despinavessa@gmail.com
www.despinavessa.com
Pastors de Blo Afix  6335
Partida Solaes. 110 Benicarló España 12580
Miguel Angel Edo
Tlf 677 590 071
pastorsbeni@hotmail.com
www.pastorsdeblo.com
Gosleydan  Afix 10006
Pamplona ,España
Javier Muñoz
Tlf 94 813 10 82
gosleydan@gmail.com
Pastores del Pas Afix 11272
Boo de pielagos España
Jose Ramon Zamanillo
Tlf 656 915 899
pastoresdelpas@msm.com
www.pastoresdelpas.com
Alba de Sant Fost Afix 12423
C/ Setcases.19-21 SEVA (El Montanyà)
M Esperanza lópez
Tlf 696 908 556
esperanzalmadrid@hotmail.com
http://www.gosdaturasantfost.cat
Des Lluçanes  Afix 14370
Nucli zoològic de la Generalitat de Catalunya n° B25000834
Perafita (Lluçanès, Osona)
Àngel Casellas i Grau
Tlf  660 047 145
Info@gosllucanes.cat
http://gosllucanes.com
Aiguallonga  Afix 14816
08195 Sant Cugat del Vallès Barcelona
Jordi Galindó i Giro
Tlf 630520101
aiguallonga@gmail.com
www.aiguallonga.com
Can Puigmorenc  Afix 17768
Can Puigmorenc s/n -08552 Taradell
Raimon Montoliu
Tlf 630 888 993
gosdaturacatala@canpuigmorenc.com
www.canpuigmorenc.com
Can Blau Afix 20309
Corral d’En Milà
08800 Vilanova i La Geltrú, Barcelona, Espanya
Mireia Matabosch
Tlf 620 244 007  620 244 001
mireiamatabosch@gmail.com
Riu Gost  Afix 20399
Vilanova d’Espoia (Anoia)
Francesc Segura Ollé
Tlf 644 525 407
francescsegura@gmail.com
https://www.facebook.com/gosd.atura.delriugost
Vallespinosa Afix 21012
Nucli zoològic de la Generalitat de Catalunya n° T-2500245
MAS RABASSER   Ctra de Pontils a Vallespinosa S/N
Pontils 43421   Conca de Barberà
Joan Rovira
Tlf 651 999 494   630 842 449 
devallespinosa@outlook.com
https://www.facebook.com/gosdevallespinosa
Pla del Mestre Afix 21287
C/Tarragona 8 Centelles
Manel Martinez Rodriguez
Tlf 638558478
manelmartinezbruc@gmail.com
Mas d’en Pau Afix 21888
Mont-roig (Tarragona) España
Anna Boquera Lambea
Tlf 606 93 69 10
aboquera15@gmail.com
traductor